Katalog

IQAcai

IQAcai to suplement diety oparty na naturalnych składnikach, wykorzystujący rewelacyjny wpływ jaki ma na organizm człowieka owoc Acai. Jagoda Acai to owoc Euterpe oleracea – rośliny z rodzimy palm, wywodzącej się z terenów tropikalnych Ameryki Południowej, jednak rozprzestrzenionej praktycznie w całej strefie międzyzwrotnikowej na całym świecie. Drzewo dorasta do 15 metrów wysokości, Ma długie, liście. Kwiatostan obupłciowy, kwiaty gęste o białym kielichu i czerwonej koronie. Owocem tego drzewa jest kulista, jednonasienna jagoda, o miąższu o bardzo charakterystycznym aromacie. W latach 90-tych dwudziestego wieku, w Stanach sok z jagód Acai stał się bardzo popularny, ze względu na wpływ tego owocu na procesy odbywające się w ciele człowieka. Bowiem jagoda Acai to źródło naturalnych witamin z grup A, B, C oraz E. Ponadto jagody te zawierają minerały takie jak fosfor, potas, cynk, magnez, wapń, a także mangan jak również zdrowe kwasy tłuszczowe omega-3 oraz omega-6. Z tego względu owoc ten jest uważany za modelowy przykład tzw. „superfoods” lub inaczej pisząc prawdziwą bombę mineralną oraz witaminową.

IQGreen

IQGreen to jeden z najskuteczniejszych preparatów wspomagających odchudzanie w przypadku osób walczących z otyłością, gdzie jej podstawą jest notoryczna „miłość do słodyczy”.

IQgreen jest suplementem opartym na naturalnych składnikach, co gwarantuje skuteczności, bezpieczeństwo stosowania, nie mniej jednak, ze jego podstawą jest ekstrakt zielonej kawy to można przyjąć. że skierowany jest on przede wszystkim do osób, u których fundamentalnym powodem ich tuszy są z jednej strony problemy z przemianą materii, a z drugiej gdy podstawowym problemem, powodującym nadwagę są słodycze

Slimunox

Slimunox – suplement diety wspomagający odchudzanie, jeden z najpopularniejszych w Polsce, bazujący na naturalnych składnikach. Pojedyncze opakowanie zawiera 60 tabletek, czyli można przyjąć, że jest dawką miesięczną. Producent rekomenduje w celu osiągnięcia optymalnego rezultatu stosowanie trzymiesięcznego okresu suplementacji. Choć czas w jakim powinniśmy stosować suplementację zależy od naszej nadwagi jakiej chcemy się pozbyć, zastosowanej równocześnie diety oraz odpowiedniej aktywności fizycznej.

Foreverslim

Foreverslim – suplement diety wspomagający odchudzanie, legalnie dostępny w Polsce. Z tego co udało nam się ustalić to jest to jeden z dłużej dostępnych na rynku suplementów tego rodzaju, które patrząc na opinie cieszy się stała popularnością wśród osób walczących z nadwagą. Szacunkowo patrząc na opinie, do których dotarliśmy, przeważająca ich cześć (powyżej 95%) stanowią opinie jak najbardziej pozytywne, szczególnie wskazujące na skuteczność jego działania, naturalny skład oraz fakt, co cieszy (świadczy bowiem o coraz lepszej wiedzy na temat suplementów, wśród osób je stosujących), że duże grono osób zwraca uwagę, że Foreverslim jest dostępny w Polsce legalnie. Zresztą, w zaokrągleniu patrząc szósty rok na rynku w czołówce preparatów na odchudzanie z niezmiennie pozytywnymi opiniami, szczególnie że jest to produkt z grupy premium świadczy naszym zdaniem dobitnie o jego jakości i zadowoleniu klientów.